Przełom października i listopada to czas wytężonej pracy policjantów. Od 29 października do 2 listopada na terenie całego kraju będą prowadzone działania "ZNICZ". Policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem wszystkich użytkowników dróg, tak aby każdy mógł bezpiecznie dojechać i odwiedzić groby swoich bliskich. Już dziś informujemy o planowanych zmianach w organizacji ruchu drogowego na terenie Jaworzna.

Osoby udające się na cmentarz przy ul. Grunwaldzkiej informujemy, że jak co roku, zmieniona zostanie organizacja ruchu na ul. Paderewskiego. W dniu 1 listopada ruch będzie odbywał się w jednym kierunku – od ul. Broniewskiego do ul. Grunwaldzkiej.

Apelujemy do kierowców o ściągnięcie nogi z gazu i bezpieczną, zgodną z przepisami jazdę. Przypominamy pieszym, odwiedzającym groby bliskich, by korzystali z chodników, a w przypadku ich braku-z pobocza. Pamiętajmy o obowiązku używania elementów odblaskowych po zmroku. Przed wejściem na jezdnię zachowajmy szczególną ostrożność i przechodźmy tylko w miejscach do tego wyznaczonych. Wszystkich użytkowników ruchu drogowego prosimy o stosowanie się do poleceń policjantów pełniących służbę w rejonach cmentarzy.