Na zasłużoną emeryturę przeszedł podinsp. Sławomir Proksa – Naczelnik Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie. W swojej ponad 30-letniej policyjnej karierze przeszedł wszystkie szczeble policyjnego rzemiosła - od szeregowego policjanta do Naczelnika Wydziału. Komendant Miejski podziękował oficerowi za wieloletnią wzorową służbę.

W trakcie uroczystej odprawy Komendant Miejski Policji w Jaworznie mł.insp.dr Piotr Uwijała wraz z I Zastępcą podinsp. Sławomirem Zagrobelnym uroczyście pożegnali podinspSławomira Proksę – Naczelnika Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą, który przeszedł na zasłużoną emeryturę. Na spotkaniu z kierownictwem i współpracownikami Komendant podziękował Naczelnikow za pełną oddania i poświęcenia służbę oraz wzorowe wypełnianie obowiązków wobec Ojczyzny. Podziękował również za profesjonalizm, doświadczenie, zrozumienie i szacunek wobec każdego policjanta, doceniając dorobek i lata poświęcone służbie w Policji. Uroczysta zbiórka była również okazją do przedstawienia następcy podinsp. Sławomira Proksy - został nim podkom.. Damian Szymański, któremu zostały powierzone obowiązki Naczelnika Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą KMP w Jaworznie.

Życzymy odchodzącemu na emeryturę Naczelnikowi przede wszystkim zdrowia, szczęścia, energii życiowej i spełnienia marzeń. Niech kolejne lata obfitują w spokój oraz dalszą realizację celów, pasji i życiowych marzeń. Nowemu Naczelnikowi gratulujemy awansu i życzymy wielu sukcesów w kierowaniu wydziałem.

  • Szabla oficerska
  • policjanci w mundurach na sali odptraw
  • policjanci w mundurach na sali odptraw