Policjanci z jaworznickiej komendy wzięli udział w Targach Pracy i Edukacji zorganizowanych przez Urząd Miejski oraz Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie. Przygotowane stoisko informacyjne dla osób zainteresowanych wstąpieniem w szeregi Policji, cieszyło się dużym zainteresowaniem.

W Hali Widowiskowo - Sportowej MCKiS w Jaworznie przy ulicy Grunwaldzkiej odbyły się Targi Pracy i Edukacji. Była to kolejna edycja targów zorganizowanych przez Gminę Miasta i Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie. Swoje miejsce w tym przedsięwzięciu znaleźli również jaworzniccy stróże prawa. Mundurowi odpowiadali na szereg pytań oraz rozdawali ulotki z informacjami dla kandydatów do służby. Zainteresowani pracą w policji mogli również otrzymać informacje, jakie wymagania należy spełnić i jaką przejść procedurę kwalifikacyjną, aby móc podjąć służbę w niebieskich szeregach. Odwiedzającymi byli głównie ludzie młodzi, dla których wstąpienie do formacji mundurowej byłoby początkiem kariery zawodowej. Był to również doskonały czas na rozmowę i wymianę doświadczeń z innymi służbami i przedstawicielami firm będących na targach.

  • stojące i rozmawiające osoby, kobieta w mundurze
  • stojące i rozmawiające osoby, mężczyźni w mundurach wojskowych
  • Targi Pracy i Edukacji. Podziękowanie dla Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie za udział w Targach pracy i edukacji w dniu 10 maja 2022 roku w hali widowiskowo-sportowej Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie