Nowe radiowozy wzmocniły tabor Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie. Zostały one zakupione dzięki wsparciu Urzędu Miasta w Jaworznie, które w połowie sfinansowały przedsięwzięcie. Pozostała część pochodziła z budżetu Policji.

Dziś na parkingu wewnętrznym Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie odbyła się uroczystość przekazania kluczyków do dwóch radiowozów nieoznakowanych, których zakup możliwy był dzięki finansowemu wsparciu Urzędu Miasta w Jaworznie. Na ten szczytny cel miasto przekazało 120 tys. zł. Uroczyste wręczenie kluczyków do nowych pojazdów na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Jaworznie insp. dr Piotra Uwijały, przekazali: Prezydent Miasta Jaworzna – Paweł Silbert wraz z Zastępcą Prezydenta Miasta - Łukaszem Kolarczykiem. Komendant Miejski Policji w Jaworznie podziękował przedstawicielom władz miasta za ich zaangażowanie w poprawę bezpieczeństwa mieszkańców Jaworzna. Przekazane pojazdy są wynikiem dobrej współpracy i zrozumienia potrzeb służby, co bez wątpienia przekłada się na poczucie bezpieczeństwa naszych obywateli. W imieniu policjantów Komendant Miejski Policji w Jaworznie podziękował za wsparcie i zapewnił, że nowe radiowozy będą jak najlepiej wykorzystywane w celu realizacji ustawowych zadań, tak by mieszkańcy czuli się bezpiecznie.

Doceniając współpracę i wsparcie składamy jeszcze raz wielkie podziękowania dla przedstawicieli władz miasta, którzy przyczynili się do wzmocnienia i unowocześnienia policyjnej floty. Nowe radiowozy znacznie ułatwią policjantom realizację obowiązków służbowych.