Urząd Miejski informuje: Wczoraj Jaworzno wybierało swoich przedstawicieli
W dniu dzisiejszym, mieszkańcy naszego miasta mają niepowtarzalną okazję wpłynąć na lokalne losy, uczestnicząc w wyborach samorządowych. Do godziny 21:00 każdy z nas może oddać swój głos na wybranych kandydatów do Rady Miejskiej, Sejmiku Województwa, a także na Prezydenta Miasta. Nie przegapcie szansy na wyrażenie swojej opinii i kształtowanie przyszłości naszej społeczności.
  1. Trwają wybory samorządowe - głosujemy do 21:00.
  2. Wybieramy Prezydenta Miasta, radnych Rady Miejskiej oraz Sejmiku Województwa.
  3. Lokalizacje komisji wyborczych dostępne online.

Dzisiejsze wybory samorządowe to istotny moment dla każdego mieszkańca, który chce mieć wpływ na decyzje dotyczące bezpośredniego otoczenia. To właśnie dziś, do późnych godzin wieczornych, możemy zdecydować, kto będzie reprezentował nasze interesy w najbliższych latach. Wybory są fundamentem demokracji i każdy głos ma znaczenie. Nie bądźmy obojętni na naszą przyszłość.

Informacje dotyczące lokalizacji punktów, gdzie możemy oddać nasz cenny głos, zostały uprzednio udostępnione online. Dzięki temu każdy z nas może bez problemu znaleźć najbliższą komisję wyborczą i wziąć udział w wyborach. Pamiętajmy, że nasz udział w wyborach to nie tylko prawo, ale i obywatelski obowiązek.

Wybory samorządowe to nie tylko okazja do wyrażenia swoich preferencji, ale także moment, w którym możemy pokazać nasze zaangażowanie w życie społeczne i polityczne miasta. Niech każdy z nas pokaże, że jego głos ma znaczenie, a decyzje dotyczące naszej wspólnej przyszłości są dla nas ważne.


Według informacji z: Urząd Miejski Jaworzno