Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Jaworzno

0

Z dniem 26 października 2017r. decyzją Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP na stanowisko Zastępcy Komendanta Miejskiego PSP w Jaworznie powołany został st. kpt. mgr inż. Adam Mamica, dotychczas pełniący obowiązki Zastępcy Komendanta. 

 

St. kpt. mgr inż. Adam Mamica jest absolwentem Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. Ukończył także Akademię Górniczo - Hutniczą w Krakowie oraz Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej.
Służbę w Państwowej Straży Pożarnej rozpoczął w 1994r. w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w Jaworznie, w kolejnych latach awansował na stanowiska służbowe - dowódcy zmiany w JRG w Jaworznie, zastępcy dowódcy JRG i w 2015r. dowódcy JRG w Jaworznie. 
Od 1 lipca 2017r. st. kpt. Adam Mamica pełnił obowiązki zastępcy Komendanta Miejskiego w KM PSP w Jaworznie.
 
Odznaczony: Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę, Srebrnym i Brązowym Medalem za Zasługi dla Pożarnictwa oraz Brązową Odznaką Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej.

 

 

 
 
 
 
 

Dodaj komentarz

Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież