Taka uczciwość zasługuje na pochwałę. Przypadkowy przechodzień znalazł pieniądze. Zamiast je sobie zatrzymać, postanowił oddać je policji. Teraz poszukiwany jest właściciel zguby. Osoba, która zagubiła gotówkę proszona jest o kontakt z dzielnicowym aspirantem sztabowym Sławomirem Kaczmarczykiem pod nr tel. 32 618 33 62 lub 798 030 419.

5 stycznia 2018 roku do Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie zgłosiła się mieszkanka Jaworzna, która przekazała policjantom pieniądze znalezione w bankomacie mieszczącym się przed wejściem do sklepu Kaufland przy ulicy Matejki w Jaworznie.

Właściciel gotówki proszony jest o kontakt z jaworznicką policją. Może to zrobić osobiście przy ul. Narutowicza 1, lub za pośrednictwem dzielnicowego aspiranta sztabowego Sławomira Kaczmarczyka pod nr tel. 32 618 33 62 lub  798 030 419.


Dodaj komentarz

Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież