EwolucJA odkryj wystawę plakatów Piotra Kaczmarka w Jaworznie

Już wkrótce Jaworzno stanie się miejscem, gdzie sztuka spotyka się z zaangażowaniem społecznym! W piątek, 25 kwietnia, o godzinie 17:00, Galeria Podcienie w Hali Widowiskowo-Sportowej MCKiS otworzy drzwi dla wyjątkowej wystawy plakatów Piotra Kaczmarka zatytułowanej EwolucJA”. To wydarzenie to nie tylko okazja do podziwiania sztuki, ale także do refleksji nad współczesnymi problemami społecznymi i politycznymi.
- Jaworzno zaprasza na niezwykłą wystawę plakatów
- Odwiedź wystawę i poznaj Piotra Kaczmarka!
Jaworzno zaprasza na niezwykłą wystawę plakatów
Wystawa EwolucJA” to efekt 13-letniej pracy artysty, który odważnie podejmuje tematy ważne dla naszej rzeczywistości. Prace Kaczmarka to nie tylko estetyczne doznania, ale także głęboki komentarz na temat aktualnych wydarzeń i nastrojów społecznych. Każdy plakat jest jak krzyk emocji, który zmusza do myślenia i angażuje widza w dyskusję. EwolucJA” to nie tylko gra słów to manifest osobistego rozwoju artysty, który w swojej twórczości balansuje pomiędzy różnymi stylami i technikami. Jak sam mówi, jego prace są polemiką oraz buntem wobec utartych norm. Warto zobaczyć, jak Kaczmarek wykorzystuje język reklamy do dekonstruowania rzeczywistości.
Odwiedź wystawę i poznaj Piotra Kaczmarka!
Wystawa będzie dostępna dla wszystkich zainteresowanych od piątku, 25 kwietnia do czwartku, 8 maja w godzinach otwarcia Hali Widowiskowo-Sportowej. To doskonała okazja, aby poznać twórczość jednego z najbardziej uznawanych polskich plakacistów. Piotr Kaczmarek to absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach oraz stypendysta Wydziału Sztuki Uniwersytetu w Ostrawie. Jego prace zdobyły uznanie zarówno w kraju, jak i za granicą, a ich ekspresyjna forma oraz silny przekaz społeczno-polityczny przyciągają uwagę szerokiego grona odbiorców. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Przyjdźcie do Galerii Podcienie i dajcie się porwać sztuce, która inspiruje do działania i refleksji nad otaczającym nas światem.
Na podst. MCKiS
Ostatnie Artykuły

Mniej formalności przy rejestracji auta. Spadnie też opłata

Strażacy, ratownicy i cyberbezpieczeństwo w jednej hali. W Jaworznie postawiono na praktykę

W Katowicach rusza punkt UODO. Można tam złożyć skargę i dostać poradę

Jaworznickie stypendia znów dla najlepszych. Rusza sierpniowy nabór

Pakiety medyczne dla firm i jednoosobowych działalności – czy to się opłaca?

Jak zmienić taryfę internetu bez podpisywania nowej umowy?

Jaworzno stawia na energetyczny zwrot. TAURON i miasto mówią jednym głosem

Nowa siedziba CKZiU nabiera kształtu. W grze są miliony i 19 pracowni

Byczyński piknik połączył sport, muzykę i ostatnią odsłonę konkursu zdjęć

Kijki, dwa dystanse i 251 uczestników. Rajd w GEOsferze znów połączył pokolenia

Pod pomnikiem w Ciężkowicach przypomniano 20 rozstrzelanych mieszkańców i otwarto wystawę

Nowa łódź i sonar w akcji - strażacy z Jaworzna trenowali na Sosinie

Znakowanie rowerów na pikniku w Jaworznie. Policja i Straż Miejska w akcji

Drugoklasiści z SP 16 zasiadli w fotelach prezydenta. Lekcja demokracji w jaworznickim magistracie
Przydatne dane teleadresowe
- Parafia NMP Królowej Polski w Jaworznie-Sobieskim - msze, sakramenty, kontakt
- Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie - kontakt, godziny, zajęcia i bilety
- Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie Jeleń - kontakt, godziny, informacje
- Wodociągi Jaworzno - kontakt, awarie, taryfy i e-BOK
- Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworzno Byczyna - kontakt, godziny, informacje
- Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie - kontakt, filie, karta i katalog
