Komenda Miejska Policji w Jaworznie prowadziła czynności poszukiwawcze za zaginioną Urszulą Radota, która 3 maja br. pomiędzy godz. 5:30, a 10:30, wyszła z domu w nieznanym kierunku i nie powróciła do miejsca zamieszkania, ani też nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną. Wczoraj na szczęście udało się ją odnaleźć. Dzięki informacji mieszkanki Jaworzna, kobieta cała i zdrowa wróciła do domu.

W czwartek 3 maja, jaworzniccy policjanci rozpoczęli poszukiwania 43-letniej Urszuli Radoty po tym, jak jej bliscy złożyli zawiadomienie o zaginięciu. Kobieta tego dnia wyszła z miejsca zamieszkania i od tego czasu z nikim nie nawiązała kontaktu i nie poinformowała gdzie jest.

Policjanci sprawdzili okoliczne szpitale, ośrodki oraz miejsca w których mogła przebywać kobieta. Informacja o zaginięciu, została rozesłana do innych jednostek policji. Za pośrednictwem lokalnych mediów zdjęcie zaginionej zostało rozpowszechnione.

Wczoraj wieczorem jadąca autobusem mieszkanka Jaworzna zauważyła poszukiwaną kobietę i natychmiast powiadomiła policję. Po chwili w tym miejscu znajdował się już patrol, którego funkcjonariusze potwierdzili, że wskazana kobieta to poszukiwana od tygodnia pani Urszula. Kobieta wróciła do swojego miejsca zamieszkania.

 

 


Dodaj komentarz

Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież