Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Jaworzno

Stemple to niedrogie, trwałe, a przy tym efektownie wyglądające odpowiedniki pieczątek. Swoje zastosowanie znajdą przede wszystkim w biurze, gdzie odciskając atrament nadają wielu dokumentom powagi oraz bardziej oficjalnego charakteru. Swoje zastosowanie znajdą także w mniej formalnych miejscach jak imprezy, a nawet w pokoju dziecięcym. Jak jednak dobrać odpowiedni stempel?

Na rynku królują dwa rodzaje: stemple drewniane i plastikowe. Te pierwsze wracają do łask po wielu latach dominacji ich plastikowych odpowiedników. Klienci doceniają nie tylko ich elegancki wygląd, ale także większą wytrzymałość. Wielu przedsiębiorców dostrzega ten trend i coraz chętniej inwestuje w maszyny do produkcji drewnianych stempli.

Stempel drewniany wraca do łask

Alternatywa dla pieczątek

Każdy szanujący się przedsiębiorca nie wyobraża sobie funkcjonowania firmy bez posiadania firmowej pieczatki. To nieoceniony artykuł biurowy, dzięki któremu można nadać powagi każdemu dokumentowi. Kartki okraszone kolorowym atramentem z danymi firmy powodują, że wychodzące z firmy papiery są większej wartości. Jednak nawet ten prosty artykuł można zamienić na coś bardziej eleganckiego.

Drewniane stemple doceniane są za swoją wytrzymałość - są dużo trwalsze niż ich plastikowe odpowiedniki. Jednym tym, czym najbardziej zachwycają jest elegancki design. Klasyczne, proste, a może zamawiane na życzenie wzory pieczątek? Wybór jest bardzo szeroki, wszystkie propozycje łączy jedno - materiał wykonania. Drewniane artykułu dużo lepiej komponują się z wyglądem biura niż plastikowe, nic więc dziwnego że tego rodzaju artykułu cieszą się tak dużą popularnością.

Do biura czy na imprezę?

Mimo, że używanie pieczątek i stempli kojarzy się głównie z działalnością biura, to artykuły te swoje zastosowanie znajdą również w zupełnie innych miejscach. Ogromną zaletą drewnianych stempli jest fakt, że mogą być one wykonane w dowolnym rozmiarze, kształcie i wzorze. Między innymi dlatego, tak dobrze sprawdzają się jako imprezowy atrybut, czy też dziecięca zabawka.

W drewnianych pieczątka jest magia. Ich elegancki wygląd, niecodzienny design i charakter sprawiają, że idealnie nadają się weselne uroczystości. Umieszczony na nich wzór w postaci imion pary młodej oraz daty ślubu, można odciskać na zaproszeniach, weselnych butelkach, a nawet ciałach weselnych gości. Taka prosta rzecz może sprawić wiele radości.

Nie zapominajmy również o dzieciach. Również dla nich, drewniane stemple mogą być przedmiotem wspaniałej zabawy. Każde dziecko uwielbia przecież rysować, malować lub po prostu bazgrolić na kartce papieru. Do jego ‘niezbędnika małego malarza’ warto dodać również kolorowe pieczątki lub stemple, które urozmaicą powstające prace.

drewniana pieczątka firmowa

Stemplowy biznes

Pieczątki i stemple to nie tylko niezastąpione narzędzie biuro, ale również świetny pomysł na biznes. Dostrzega to wielu młodych przedsiębiorców, którzy coraz chętniej otwierają zakłady produkujące stemple. Większość z nich oferuje nie tylko standardowe produkty, ale również możliwość przygotowania indywidualnych projektów. Doceniają to klienci, którzy coraz chętniej sięgają po stemple.

Kto najczęściej korzysta z usług takich firm? Grono klientów jest bardzo szerokie i różnorodne, ponieważ należą do niego zarówno małe oraz średnie firmy, jak i wielkie przedsiębiorstwa. Często swoje zamówienia składają również agencje reklamowe, które traktują stemple jako świetny gadżet reklamowy. Zgłaszają się oczywiście również klienci indywidualni, którzy zamawiają produkty do własnego użytku.