Zabiegi odmładzające dla kobiet — poznaj skuteczne metody poprawy wyglądu

Z czasem na twarzy widocznych jest coraz więcej bruzd i zmarszczek, a owal staje się mniej wyraźny. Jak walczyć z tymi niekorzystnymi dla urody zmianami? Zabieg odmładzające takie jak mezoterapia, termolifting Zaffiro, Ultraformer III w technologii HIFU, czy nici liftingujące APTOS to kuracje, dzięki którym odzyskasz młodzieńczy urok i lepsze samopoczucie.

Zabiegi odmładzające — skorzystaj z profesjonalnych terapii

Dlaczego warto regularnie poddawać się profesjonalnym zabiegom odmładzającym? Tego typu, niechirurgiczne kuracje mogą:

  • działać liftingująco,
  • spłycać zmarszczki i bruzdy,
  • ujednolicać koloryt skóry,
  • rozjaśniać przebarwienia, plamy starcze,
  • zagęszczać i uelastyczniać skórę.

Przykładowo, zabiegi odmładzające dostępne m.in. w warszawskiej Klinice Miracki cechują się niskim stopniem inwazyjności i dają bardzo naturalny efekt finalny (nie zmieniają rysów twarzy). Bądź pewna, że wszystkie procedury zabiegowe są przeprowadzane przez doświadczonych i wykwalifikowanych ekspertów z obszaru anti-aging. Podczas terapii specjaliści korzystają z najnowszych rozwiązań technologicznych (np. HIFU), dzięki czemu rezultaty są naprawdę spektakularne, skóra wygląda świeżo i młodo.

Zabiegi odmładzające idealne dla Ciebie — mezoterapia, Zaffiro, Ultraformer III

Medycyna estetyczna oferuje mnóstwo zabiegów odmładzających, do najskuteczniejszych procedur, które dają świetny efekt terapeutyczny, zaliczana jest:

  • Mezoterapia kolagenowa — kolagen to jeden z „nośników młodości”. Mezoterapia z użyciem preparatu kolagenowego Nithya uzupełnia ubytki tego budulca w skórze. Dzięki serii iniekcji (wszczepieniu mikrocząsteczek kolagenu typu I) skóra zyskuje długotrwałe rozświetlenie i nawilżenie, a drobne zmarszczki zostają zniwelowane. Zaletą mezoterapii jest brak rekonwalescencji, mała inwazyjność i bezbolesność (dzięki zastosowaniu miejscowego znieczulenia). Ze względu na użycie naturalnego materiału, zabieg nie wywołuje uczuleń.
  • Termolifting Zaffiro — dzięki działaniu światła podczerwonego IR redukuje zmarszczki w bezinwazyjny sposób, wspomaga naturalne procesy odnowy komórkowej zachodzące w skórze. Zabieg odmładzający Zaffiro stymuluje fibroblasty do większej produkcji nowych włókien kolagenowych. Pierwsze efekty są natychmiastowe i co ważne, długofalowe. Termolifitng jest bezbolesny i podobnie, jak mezoterapia, nie wymaga rekonwalescencji. Jedna sesja trwa do 90 minut. Po serii zabiegów Zaffiro skóra jest zagęszczona, napięta i wygładzona. To idealna kuracja dla każdej kobiety po 25. roku życia, która chce ujędrnić zwiotczałą skórę, spłycić bruzdy nosowo-wargowe i poprawić owal twarzy.
  • Nici liftingujące APTOS — są dedykowane dla kobiet z niewielkim zwiotczeniem tkanek. Terapia nićmi pobudza procesy naprawcze i dogłębnie nawilża skórę, stymulowana jest produkcja kolagenu i elastyny. Po wprowadzeniu nici APTOS skóra jest wyrównana, elastyczna i wyraźnie gładsza. Zabieg odmładzający z użyciem wchłanialnych nici APTOS jest szczególnie polecany kobietom, które obserwują pierwsze oznaki starzenia i chcą im przeciwdziałać. Bez przeszkód może być łączony z innymi terapiami. Podczas aplikowania nici stosowane jest miejscowe znieczulenie. Rezultaty utrzymują się około 2 lata.
  • Ultraformer III — kolejny fantastyczny zabieg odmładzający, który korzysta z technologii HIFU (z ang. high intensity focused ultrasound). Zogniskowana fala ultradźwiękowa działa selektywnie na dany obszar skóry, prowadząc do mikrouszkodzeń, które mobilizują kolagen do odbudowy. Po zabiegu skóra jest sprężysta i gładka, a owal twarzy bardziej zaznaczony. Decydując się na lifting bez skalpela Ultrafmormer III, nie musisz obawiać się śladów pooperacyjnych ani długotrwałej rekonwalescencji.

Jeśli chcesz zminimalizować oznaki starzenia bez ingerencji chirurgicznej, wejdź na stronę www.klinikamiracki.pl, gdzie znajdziesz jeszcze więcej zabiegów odmładzających. Skontaktuj się już teraz z jednym ze specjalistów i zawalcz o piękny wygląd!

MT: Zabiegi odmładzające dla kobiet I Klinika Miracki Warszawa

MO: Chcesz poczuć się młodo i atrakcyjne? Zabiegi odmładzające to coś dla Ciebie. Umów się na lifting bez skalpela lub inną terapię w warszawskiej Klinice Miracki