Do Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie zgłosił się mężczyzna, który na parkingu w dzielnicy Podłęże znalazł saszetkę z pieniędzmi. Zgubę przyniósł do komendy i przekazał ją policjantom. Saszetka z pieniędzmi czeka na prawowitego właściciela u dzielnicowego sierż. szt. Marcina Minkowskiego.

W dniu 18 grudnia 2021 roku na jednym z parkingów w dzielnicy Podłęże mieszkaniec naszego miasta znalazł saszetkę z pieniędzmi. Zgubę przyniósł do komendy i przekazał ją mundurowym. Jaworzniccy policjanci szukają właściciela saszetki. Osoby mające wiedzę na temat tej sprawy proszone są o kontakt z dzielnicowym sierżantem sztabowym Marcinem Minkowskim tel. 47 85 253 65, kom. 500 844 587
Jaworzniccy policjanci przypominają, że znalezioną rzecz (gotówkę) należy zawsze oddać, nawet jeżeli nie jest znany właściciel. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, jeżeli znalazca nie odda znalezionej rzeczy (np. pieniędzy), a właściciel zgłosi to Policji, wówczas taki czyn jest kwalifikowany jako przywłaszczenie, za co grozi kara do trzech lat więzienia.