Spawarki Sherman - świetna jakość w dobrej cenie

Urządzenia do spawania Sherman znajdują zastosowanie w przydomowych warsztatach, jak i profesjonalnych serwisach. Są przykładem doskonałej jakości i świetnej ceny. W ich ofercie znajdziesz spawarki MIG MAG, TIG i MMA. Które z nich najbardziej Ci się przydadzą? 

Spawarki Sherman MIG MAG

Spawarki Sherman, które pozwolą Ci spawać metodami MIG MAG to przede wszystkim urządzenia inwertorowe. Wśród nich popularną serią jest seria M, która posiada sprzęty przeznaczone do wytężonej pracy. W tej kategorii zwróć uwagę na urządzenia 330 M 4R oraz 351 M 4R. Ich mocna obudowa i odporność na uszkodzenia mechaniczne sprawiają, że możesz ich użyć nawet w ekstremalnych warunkach. Omówiony sprzęt to spawarki z tranzystorami IGBT, które wykorzystasz do spawania metodami MIG MAG, TIG DC i MMA, jak również do lutospawania. 

Seria spawarek Sherman, obok której nie możesz przejść obojętnie to MTM. Zaliczymy tu przede wszystkim model 251 4R. Użyjesz go do takich metod spawania jak: MIG MAG, MMA, TIG DC, a także do lutospawania. Przedstawiony sprzęt to spawarka inwertorowa, wyposażona w panel sterowania, dzięki któremu ustawisz takie parametry jak:

  • prędkość podawania drutu
  • napięcie spawania
  • narastanie i opadanie prądu
  • korektę indukcyjności
  • korektę napięciową

Uniwersalne i niezawodne spawarki Sherman

Najbardziej uniwersalnymi i niezawodnymi spawarkami Sherman, są migomaty z serii Y.  To właśnie z nich korzystają warsztaty produkcyjne i serwisy. Urządzenia te są doskonałe do pracy w długich cyklach. Warto spojrzeć na model 320 Y. Jego maksymalny prąd spawania to 320 A. Kupując tego typu sprzęt, dostajesz możliwość regulacji indukcyjności. Dodatkowymi atutami są łatwa obsługa i jezdne podwozie i miejsce na butlę z gazem.

Z kolei linia DIGMIG to popularne spawarki synergiczne. Wymienimy tu przede wszystkim modele Digimig 200 Synergic i Digimig 200 Pulse. Urządzenia te to pewna nowość na rynku, ale już sprawdziły się jako sprzęt komfortowy, który umożliwia długotrwałą pracę. Wspomniane modele wyposażone są w synergię, ale również można zmienić na ustawienia manualne. Wersja Pulse z prądem pulsacyjnym pojedynczym jaki podwójnym ( do spawania aluminium )  umożliwia spawanie punktowe, co jeśli chodzi o tego typu spawarki, należy do rzadkości. 

Spawarki Sherman TIG

Marka Sherman ma w swojej ofercie również spawarki TIG DC, jak i AC DC. 

Zwróć uwagę na serię DIGITIG,  a w szczególności na modele 200 DC Multipro  oraz 200 AC/DC Multipro. Dzięki tym urządzeniom możesz spawać prądem pulsacyjnym lub stałym i kontrolować cały przebieg łuku na bardzo wygodnym panelu.

Jeśli chodzi o sprzęt do spawania metodą TIG, warto wymienić spawarki 201 P, 202 P oraz 210 P. Opisane modele są wykonane w technologii IGBT, a jeśli zastosujesz metodę spawania TIG DC, będziesz mógł wykorzystać prąd pulsacyjny. Sprzęt nadaje się także do spawania metodą MMA. 

Model 320 P AC DC przeznaczony jest nawet dla początkujących spawaczy. Pozwala on regulować wiele parametrów, spawać nawet cienkie materiały oraz korzystać z prądu pulsacyjnego. 

Spawarki Sherman MMA

Używając spawarek Sherman, możesz także spawać metodą MMA. Wymienimy tu przede wszystkim inwertor 200 z serii Workshop. Wykorzystasz go do podręcznych prac lub do użytku w zakładzie produkcyjnym. Urządzenie wyposażone jest między innymi w funkcje, które pozwalają regulować zakłócenia elektromagnetyczne. 

Jeśli szukasz spawarki Sherman do profesjonalnych prac, zerknij na serię Sherman Profi, w szczególności na model ARC 200. Posiada on płynną regulację prądu spawania, tranzystory IGBT oraz prosty w obsłudze panel. Sprzęt ma niewielkie rozmiary, ale za to ogromną moc. Wykorzystasz go do spawania metodą MMA, ale także TIG Lift. 

Jak widzisz, marka Sherman oferuje produkty i dla początkujących spawaczy i profesjonalnych użytkowników. Urządzenia wyróżnia dobra jakość i rozsądne ceny.

Sprawdź stronę: https://migomat.com.pl/migomat?q=Producent-Migomat+Magnum