Wykonywanie świadectw charakterystyki energetycznej online - gdzie można je zamówić?

Sytuacja ekonomiczna wielu Polaków znacznie się pogorszyła. Za ten stan rzeczy odpowiada szalejąca inflacja i wysokie koszty utrzymania. Do listy wydatków należy zaliczyć opłatę za obowiązkowe wykonanie świadectwa energetycznego budynku. Nowelizacja ustawy wchodzi w życie od 28 kwietnia 2023 i nakłada na właścicieli budynków mieszkalnych i użytkowych o powierzchni powyżej 250m2, sprzedawanych lub wynajmowanych, obowiązek posiadania świadectwa charakterystyki energetycznej budynku. Jak szybko i gdzie można taki dokument załatwić?

Gdzie zamówić świadectwo charakterystyki budynku w 3 prostych krokach?

Osoba prywatna, firma, instytucja i przedsiębiorstwo mogą szybko uzyskać stosowny dokument. Nasza firma oferuje wykonywanie świadectw charakterystyki energetycznej online sprawnie i rzetelnie. Nasz klient nie musi wychodzić nawet z domu, ponieważ wystarczy, że zgłosi do nas zamówienie. Cała procedura jest bardzo prosta i mieści się tylko w 3 krokach.

Klient wypełnia formularz, wybierając interesujące go opcje, podaje swoje dane osobowe i opłaca zamówienie. Po opłaceniu dostaje od nas mailem krótki formularz do wypełnienia, w którym  podaje dane na temat nieruchomości i przesyła zdjęcie frontu budynku. Na podstawie tych danych certyfikowany audytor wykona świadectwo energetyczne budynku. Zamówienie można złożyć na naszej stronie https://e-swiadectwa.com/. To bardzo wygodny i prosty sposób na uzyskanie charakterystyki energetycznej budynku lub jego części.

Gwarancja szybkiego wystawienia świadectwa

Nasza firma oferuje wykonywanie świadectw charakterystyki energetycznej online nawet w ciągu 72 godzin (w 75%) od zgłoszenia zamówienia lub zwrot środków. Po realizacji zamówienia, świadectwo energetyczne budynku zostanie zgłoszone w centralnym rejestrze, co zapewnia uniknięcie wysokiej kary pieniężnej. Świadectwo charakterystyki energetycznej nieruchomości wysyłamy do klienta mailem. Możemy dostarczyć je także korzystając z usług kuriera.

Nasza firma wystawia certyfikat energetyczny bez czekania w kolejkach i bez zbędnych formalności. Oferujemy wysoką jakość usług. Warto nam zaufać.