Warte odwiedzenia zakupowe miejscówki w Jaworznie

Jaworzno znajduje się w województwie śląskim, choć pod wieloma względami znacznie bliżej mu do ziemi krakowskiej Małopolski. O tym bardzo dobrze rozwijającym się mieście zrobiło się szczególnie głośno po przekształceniu dawnego kamieniołomu w urokliwy i malowniczy Park Gródek. To właśnie tutaj znajdują się "Polskie Malediwy", zachwycające przezroczystą lazurową wodą. Na terenie miasta znajduje się również wspaniały rezerwat przyrody Dolina Żabnika, który dla wielu mieszkańców stał się najczęściej wybieraną destynacją w sezonie letnim. Jaworzno to intrygujące miasto z bardzo dobrze rozwiniętą ofertą handlową. Znajdziemy tutaj sporo interesujących sklepów, które zachęcają nie tylko bogatym asortymentem, ale również przystępnymi cenami, zatem jakie sklepy z klockami Lego z Jaworzna odwiedzić?

Gdzie warto się udać? 

Galeria Galena

Galeria Galena znajduje się przy ulicy Grunwaldzkiej  59. To jedno z najchętniej uczęszczanych miejsc ze względu na dużą ilość różnych sklepów skupionych na terenie jednego obiektu. Warto wiedzieć, że znajdziemy tutaj wiele popularnych marek, m.in. Dealz, Decathlon, Księgarnie Świat Książki, Maxi Zoo czy Rossmann. Nieco mniejszy konsument również będzie mógł znaleźć w tym miejscu coś dla siebie, zwłaszcza że mieści się tutaj także Empik, cieszący się mianem raju dla miłośników kultury. Na regałach znajdziemy wobec tego rozmaitości książkowe, ciekawe wydawnictwa muzyczne oraz szerokie spectrum zabawek, m.in. klocki LEGO czy zabawki nawiązujące do ulubionych bajek, gier i filmów animowanych. Bez problemu namierzymy również interesujące akcesoria szkolne oraz biurowe.

Sklep Action

Action znajduje się przy ulicy Rzemieślniczej. Sieć sklepów Action pochodzi z Holandii i jest jedną z najprężniej rozwijających się sieci, oferującą swoje artykuły na terenie wielu europejskich państw. Asortyment jest niezwykle urozmaicony. Znadziemy tutaj całe spectrum akcesoriów przeznaczonych do codziennego użytku i wiele praktycznych gadżetów. Nie brakuje również ciekawej oferty skierowanej do najmłodszych. Warto zwrócić uwagę na świetne zabawki edukacyjne oraz klocki LEGO Hotel, które umożliwiają tworzenie unikatowych obiektów hotelowych. Sporym zainteresowaniem cieszą się również zestawy z serii Duplo, która powstała z myślą o początkujących konstuktorach oraz LEGO Friends. Na regałach Action znajdziemy zabawki skierowane do dzieci w każdym wieku. 

Popularny Kaufland

Kaufland znajduje się przy ulicy Jana Matejki 27. To kolejne miejsce godne odwiedzenia. Historia niemieckiej sieci sklepów sięga 1968 roku. Obecnie znajduje się ona w wielu europejskich krajach, zachwycając bogactwem asortymentu i jednocześnie stosunkowo przystępnymi cenami. Poza produktami spożywczymi, w Kauflandzie znajdziemy również produkty tekstylne oraz kosmetyczne. Jakiś czas temu firma wprowadziła również własną linię zabawek o nazwie Kidland.

Platforma do zakupu klocków Online?

Postawklocka.pl to platforma, która powstała z myślą o miłośnikach klocków LEGO. Jest największą bazą klocków w naszym kraju i miejscem, w którym znalezienie długo poszukiwanego zestawu stanie się znacznie łatwiejsze.

Co oferuje giełda klocków?

Postawklocka.pl zrzesza wielu miłośników duńskiego koncernu, oferując nie tylko porównywarkę cen, ale również możliwość wymiany konkretnych zestawów na inne. Znajdziemy tutaj rewelacyjne sety klocków, które wycofano już z oficjalnej sprzedaży oraz całe mnóstwo najnowszych propozycji w bardzo dobrych cenach. Dla każdego pasjonata konstruowania postawklocka.pl stanie się źródłem ogromnej radości i satysfakcji. 

Jaworzno