W minioną niedzielę piłkarska drużyna złożona z jaworznickich policjantów stanęła na najwyższym stopniu podium, zdobywając I miejsce w Turniej Piłkarskim o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego w ramach 25 Memoriału Jana Ciołczyka. Puchar przekazano na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Jaworznie.

10 września br. na boisku sportowym LKS Ciężkowianka przy ul. Ciężkowickiej w Jaworznie odbył się Turniej Piłkarski o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego, w którym udział wzięło 6 zespołów tj. „Fornit”, LKS FANS, KM PSP, OSP Ciężkowice, oldboje „Ciężkowianki” oraz policjanci z jaworznickiego garnizonu. W sportowych zmaganiach najlepsza okazała się drużyna jaworznickich policjantów. W półfinale mundurowi pokonali Fans Ciężkowianka po rzutach karnych 3:2. W finale policjanci wygrali 1:0 z bardzo silną drużyną Oldbojów. Funkcjonariusze z Jaworzna we wszystkich meczach nie stracili ani jednej bramki. W końcu stanęli na najwyższym stopniu podium i otrzymali puchar Marszałka Województwa Śląskiego, dyplom oraz gratulacje. Puchar ufundowany przez Marszałka Województwa Śląskiego przekazano na ręce inspektora dr Piotra Uwijały - Komendanta Miejskiego Policji w Jaworznie. Szef jaworznickich policjantów podziękował swoim mundurowym oraz podkreślił, że taki turniej to przede wszystkim integracja oraz motywacja do dalszej pracy, naszej wspólnej przyjaźni między poszczególnymi jednostkami i służbami.

Gratulujemy oczywiście sukcesu naszym kolegom! Jest to świetna okazja do tego, aby propagować zdrowy i sportowy styl życia.