Urząd Miejski zaprasza Seniorów na wiosenną zabawę taneczną
Wiosenna aura rozbrzmiewa w rytmach tanecznych, zapraszając do wspólnej zabawy. Seniorzy naszego miasta mają wyjątkową okazję, by przy muzyce i dobrym towarzystwie spędzić aktywnie czas. Organizowana przez Urząd Miejski oraz Miejskie Centrum Kultury i Sportu impreza taneczna to idealna okazja do integracji i powrotu do wspomnień młodości.
  1. Impreza odbędzie się 3 kwietnia, w godzinach 16:00-19:00.
  2. Miejsce spotkania to Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Grunwaldzkiej 80.
  3. Wejściówki będą dostępne od 25 marca, w godzinach 8:00-22:00.
  4. Inicjatywa wpisuje się w program "Jaworzno Przyjazne Seniorom".

Wydarzenie, które zwiastuje wiosnę, nie jest jedynie okazją do tańca, ale również momentem, w którym można się spotkać, porozmawiać i nawiązać nowe znajomości. Za płytę DJ-a odpowiedzialny będzie zawodowiec, który swoją selekcją muzyczną przeniesie uczestników do czasów ich młodości, obiecując niezapomniane wrażenia i dużo radości. Nie zabraknie również momentów na chwilę wytchnienia przy aromatycznej kawie, herbacie oraz słodkiej niespodziance, która umili czas spędzony na imprezie.

Inicjatywa ta, będąca pomysłem Wiceprezydenta Łukasza Kolarczyka, jest kontynuacją działań miasta w kierunku aktywizacji starszej części społeczności. Z pełnym poparciem Prezydenta Pawła Silberta, "Jaworzno Przyjazne Seniorom" to program, który pokazuje, że miasto dba o swoich mieszkańców w każdym wieku, oferując im różnorodne formy spędzania wolnego czasu, które sprzyjają zdrowiu fizycznemu i dobremu samopoczuciu.

Świętowanie wiosny w rytmach tanecznych to doskonała okazja do tego, by poczuć energię i optymizm płynący z aktywności oraz wspólnej zabawy. Wydarzenie to stanowi nie tylko formę rozrywki, ale także istotny element społecznej integracji, pozwalający na budowanie międzypokoleniowych mostów. Niech ten taneczny wieczór będzie przypomnieniem, że w każdym wieku można cieszyć się życiem i jego pięknem.


Urząd Miejski w Jaworznie