MCKiS: Kwietniowe Koncerty Czterech Pór Roku zainaugurowane owacjami
Kwiecień w naszym mieście rozbrzmiewał muzyką na najwyższym poziomie, dzięki wyjątkowemu Koncertowi Muzyki Rozrywkowej. Niezapomniane chwile spędzone w towarzystwie wybitnych artystów i ich niezwykłych interpretacji muzycznych utkwią w pamięci publiczności na długo. Wśród gości wieczoru znaleźli się zarówno lokalni mieszkańcy, jak i przyjezdni z okolicznych miejscowości, co świadczy o wielkim zasięgu i atrakcyjności wydarzenia.
  1. Wyjątkowy koncert w ramach cyklu „Koncertowe Cztery Pory Roku”.
  2. Znamienici artyści, w tym Kasia Moś, Milena Lange, Sławek Uniatowski, i Janusz Radek, zachwycili publiczność.
  3. Warsaw Impressione Orchestra pod batutą Tomasza Labunia zapewniła muzyczną ucztę.
  4. Emocjonujące wykonania utworów polskich i zagranicznych, oraz muzyki filmowej.

W piątkowy wieczór, mieszkańcy mieli okazję uczestniczyć w koncercie, który okazał się prawdziwym muzycznym świętem. Artyści tacy jak Kasia Moś, Milena Lange, Sławek Uniatowski, i Janusz Radek, wraz z towarzyszeniem Warsaw Impressione Orchestra pod batutą Tomasza Labunia, zaprezentowali szeroki repertuar utworów, które poruszyły serca słuchaczy. Od klasyków polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej, przez niezapomniane melodie filmowe, aż po pasjonujące finałowe wykonanie „Show must go on” grupy Queen, artystyczna podróż tego wieczoru dostarczyła niezapomnianych wrażeń.

„Ja uwielbiam takie koncerty! Zawsze powtarzam, że byłam, jestem i umrę jako aktorka teatralna, czyli taka, która lubi spotkania z żywą publicznością, więc ogromnie się cieszę, że mogę jeździć w takie miejsca. Program jest tak nadzwyczajny i bogaty, że tym razem postaram się zminimalizować zapowiedzi” – podkreśliła Laura Łącz, gospodyni koncertu.

Milena Lange, założycielka i menadżerka Warsaw Impressione Orchestra, wyraziła swoją miłość do miasta i radość z możliwości występowania: „Bardzo lubię to miejsce, jest dla mnie szczególne, dlatego chciałam tu zagrać koncert i zaprosić moich przyjaciół-artystów. Kasia Moś, Janusz Radek i Sławek Uniatowski to jedni z najlepszych śpiewających artystów w Polsce. Do tego moja orkiestra pod batutą Tomasza Labunia. Bardzo się lubimy, do tego mamy fajną energię na scenie”.

Monika Komańska, pełnomocnik ds. organizacyjnych, nie kryła zadowolenia z odzewu publiczności: „Bardzo się cieszymy, że po raz kolejny trafiliśmy w muzyczne gusta mieszkańców. Przygotowując ofertę naszej działalności, zarówno tej odpłatnej, jak i bezpłatnej, staramy się by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Mam nadzieję, że również nasze kolejne propozycje przypadną państwu do gustu i odpowiecie na nie równie licznie”.

Wzruszające momenty, niezapomniane melodie i artystyczna doskonałość – to wszystko składa się na obraz koncertu, który na długo zostanie w pamięci mieszkańców oraz gości z okolic. To wydarzenie potwierdza, jak ważną rolę w życiu kulturalnym miasta odgrywają wspólne muzyczne doświadczenia.


Na podstawie: MCKiS