Spektakl Mapa Marzeń w wykonaniu Niebieskich Żarówek w MCKiS
Zapraszamy na niezwykłe wydarzenie kulturalne, które odbędzie się już 20 czerwca! Grupa teatralna Niebieskie Żarówki zaprezentuje spektakl zatytułowany "Mapa Marzeń", będący zwieńczeniem ich całorocznych warsztatów artystycznych.
  1. Spektakl odbędzie się 20 czerwca o godz. 11:00.
  2. Miejsce: Dom Kultury im. Zdzisława Krudzielskiego w Szczakowej.
  3. Występują: Katarzyna Czyż, Marcelina Czyż, Nikodem Czyż, Ewelina Drapała, Franciszek Joniec, Lucyna Joniec, Marcin Joniec, Zofia Lach, Sylwia Pogoda, Joanna Sobieniowska, Paulina Sobieniowska, Alicja Strugaru, Natalia Zając.
  4. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Dom Kultury im. Zdzisława Krudzielskiego w Szczakowej będzie gościć to wyjątkowe przedstawienie. "Mapa Marzeń", bo taki tytuł nosi spektakl, to owoc ciężkiej pracy i zaangażowania grupy teatralnej Niebieskie Żarówki. Dzięki scenariuszowi i reżyserii Katarzyny Pokuty, widzowie będą mogli zobaczyć, jak aktorzy poprzez ruch, światło i dźwięk wyrażają swoje marzenia i dążenia.

Grupa teatralna Niebieskie Żarówki zaprasza wszystkich mieszkańców do wspólnego świętowania zakończenia sezonu artystycznego. To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć na scenie lokalne talenty i poczuć magię teatru w najlepszym wydaniu.

W spektaklu wystąpią Katarzyna Czyż, Marcelina Czyż, Nikodem Czyż, Ewelina Drapała, Franciszek Joniec, Lucyna Joniec, Marcin Joniec, Zofia Lach, Sylwia Pogoda, Joanna Sobieniowska, Paulina Sobieniowska, Alicja Strugaru i Natalia Zając. Dla każdego z nich to wyjątkowy moment, by podzielić się swoją pasją z szeroką publicznością.

Wstęp na spektakl jest bezpłatny, co stanowi dodatkową zachętę do uczestnictwa w tym kulturalnym wydarzeniu. Nie przegapcie tej okazji, by na własne oczy zobaczyć, jak marzenia stają się rzeczywistością!


Źródło: MCKiS