
Dziesięć lat wspólnego marszu i pasji do nordic walking świętują mieszkańcy Jaworzna. W Byczynie odbędzie się wyjątkowy trening, który zaprosi zarówno stałych uczestników, jak i nowych miłośników aktywności na świeżym powietrzu.
- Jaworzno Byczyna zaprasza na jubileuszowy spacer z kijami
- Jak świętować 10 lat aktywności w Jaworznie? Dołącz do sportowej zabawy
Jaworzno Byczyna zaprasza na jubileuszowy spacer z kijami
W sercu Byczyny, w miejscu, gdzie przed dekadą zaczęła się przygoda z nordic walking dla grupy Nord Walkers Jaworzno, odbędzie się specjalne wydarzenie. To nie tylko okazja do uczczenia 10-lecia wspólnych marszów, ale także szansa na poznanie tej formy ruchu i spędzenie czasu wśród entuzjastów zdrowego stylu życia.
Spotkanie zaplanowano na wtorek, 29 kwietnia o godzinie 17:30. Miejscem zbiórki będzie Klub NIKO w Byczynie – dobrze znany punkt startowy dla lokalnych spacerowiczów. Trasa przygotowana na tę okazję pozostaje niespodzianką, jednak organizatorzy przewidują maksymalnie 7 kilometrów marszu, co pozwoli każdemu poczuć radość z aktywności bez nadmiernego wysiłku.
Jak świętować 10 lat aktywności w Jaworznie? Dołącz do sportowej zabawy
Organizatorzy zachęcają uczestników do założenia urodzinowych akcentów – to świetny sposób, by podkreślić wyjątkowość jubileuszu i dodać wydarzeniu radosnej atmosfery. Nie ma znaczenia, czy ktoś dopiero zaczyna swoją przygodę z nordic walking, czy jest wiernym członkiem grupy od lat – każdy znajdzie tu miejsce dla siebie.
„Świętujmy razem 10-lecie Nord Walkers Jaworzno!” – to hasło wydarzenia, które ma integrować mieszkańców i promować aktywność fizyczną jako sposób na zdrowie i dobrą kondycję. Warto wykorzystać tę okazję, by poznać nowych ludzi i poczuć siłę wspólnoty tworzonej przez ruch.
Na podstawie: Miejskie Centrum Kultury w Jaworznie