Wakacje z wojskiem 2 szansą na rozwój i prawie 6 tys. zł za miesiąc szkolenia

Chcesz spędzić wakacje inaczej niż zwykle? Wojsko Polskie ponownie otwiera drzwi dla młodych ludzi, którzy chcą połączyć przygodę z rozwojem i atrakcyjnym wynagrodzeniem. To szansa, która może odmienić Twoje lato!
- Letnie szkolenia wojskowe w jednostkach Wojska Polskiego w całym kraju
- Różnorodne możliwości służby i łatwe zgłoszenia dla mieszkańców regionu
Letnie szkolenia wojskowe w jednostkach Wojska Polskiego w całym kraju
Wojsko Polskie zaprasza osoby między 18 a 35 rokiem życia do udziału w wyjątkowym programie letnich szkoleń wojskowych. To doskonała okazja dla maturzystów, studentów oraz wszystkich, którzy chcą wykorzystać wakacyjny czas na zdobycie nowych doświadczeń i umiejętności. W tym roku oferta obejmuje trzy turnusy, które odbędą się w ponad 70 jednostkach wojskowych rozsianych po całej Polsce. Uczestnicy mają pełną swobodę wyboru miejsca oraz terminu szkolenia.
Podczas 27 dni intensywnych zajęć każdy ochotnik otrzyma wynagrodzenie sięgające niemal 6 tysięcy złotych brutto. To nie tylko ciekawa forma spędzenia wakacji, ale także realne wsparcie finansowe na lato.
Różnorodne możliwości służby i łatwe zgłoszenia dla mieszkańców regionu
Program Wakacje z mundurem” oferuje szeroki wachlarz form służby od wojsk lądowych przez marynarkę wojenną aż po jednostki specjalistyczne, takie jak pancerne, desantowe czy rakietowe. Niezależnie od indywidualnych zainteresowań i predyspozycji, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Rekruterzy podkreślają, że dobór odpowiedniego modelu służby jest dostosowany do możliwości i oczekiwań uczestników.
Dla wielu młodych ludzi to nie tylko szansa na rozwój kompetencji, ale również możliwość sprawdzenia się w nowych warunkach i poznania codzienności służby wojskowej.
Zgłoszenia można składać bardzo wygodnie przez internet, telefonicznie pod numerem 800 180 110 , mailowo lub osobiście w punktach rekrutacyjnych Wojska Polskiego oraz wybranych jednostkach wojskowych. To prosty sposób, by już dziś rozpocząć swoją przygodę z mundurem.
![]()
Ostatnie Artykuły

W Jaworznie miał 1,8 promila i wrócił do BMW. Świadek zawiadomił policję

Duże zmiany w autobusach. Nowa linia połączy Szczakową z Krakowską Pętlą

Jedna syrena, trzy kroki i plecak ewakuacyjny. Trening w Jaworznie

Chleb, korowód i podziękowania dla rolników. Tak świętowano w Jaworznie

Krakowska w Byczynie wraca do ruchu. Autobusy odzyskają stałe trasy

Rafał Brzoska rozpoczyna inicjatywę 150% i apeluje o zmianę zasad odpowiedzialności platform za fałszywe reklamy

Nowa siedziba CKZiU coraz bliżej. Kurator ocenił ją pozytywnie

Pięćdziesięcioro dzieci na strzelnicy. Były eksperymenty, boks i grill

64 km/h za szybko na Bukowskiej. Motocyklista stracił prawo jazdy

Dożywotni zakaz prowadzenia nie powstrzymał go przed jazdą w Jaworznie

Jaworznicka Policja otwiera komendę dla studentów. Powstało porozumienie

Zginął tuż przed wojną. Policjanci z Jaworzna oddali mu hołd

Jaworzno stawia na naukę przez zabawę. Wieczór pełen eksperymentów

Na Sosinie pojawią się policyjne motocykle. Będzie też lekcja bezpieczeństwa
Przydatne dane teleadresowe
- Komenda Miejska Policji w Jaworznie - kontakt, dzielnicowi, rejony
- Parafia św. Karola Boromeusza w Jaworznie-Starej Hucie - msze, kancelaria, kontakt
- Kościół Narodzenia NMP na Długoszynie - msze, kancelaria, kontakt
- Urząd Skarbowy w Jaworznie - kontakt, godziny, e-usługi i umawianie wizyt
- Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie Osiedle Stałe - kontakt, godziny, informacje
- Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jaworznie - kontakt, oferta i zapisy
