Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Jaworzno

Dla wielu sportowców utrzymanie dobrej kondycji jest koniecznością i zawodowym obowiązkiem. W przypadku kontuzji priorytetem okazuje się szybki i bezpieczny powrót do pełnej sprawności. Krakowska prywatna klinika Nowa Ortopedia powstała, aby wyjść naprzeciw nie tylko potrzebom zawodowych sportowców, ale również każdego, który chce w komfortowej atmosferze wrócić do pełni sprawności.

Na stronie https://nowaortopedia.pl/ każdy zainteresowany może zasięgnąć bogatej wiedzy i wybrać odpowiedniego lekarza oraz szybko zarejestrować wizytę przez internet za pomocą wygodnego formularza.

Pierwsze kroki w klinice Nowa Ortopedia

Jeśli nie masz pewności do jakiego lekarza, fizjoterapeuty lub innego specjalisty powinieneś się udać, to pierwsze kroki warto skierować do recepcji. Warto w tym momencie dodać, że Nowa Ortopedia stanowi część Szpitala Dworska, więc w każdej chwili może być skierowany do właściwego oddziału, a tym samym może w jednym miejscu otrzymać kompleksową poradę, diagnostykę, leczenie i rehabilitację. W przestronnej poczekalni na każdego pacjenta czeka do wyboru darmowa kawa, herbata lub woda, a rodzice z dziećmi mogą udać się bezpośrednio do bawialni, aby umilić pociechom czas spędzony w klinice.

Nowa Ortopedia nie tylko dla zawodowych sportowców

Warto też zauważyć, że Nowa Ortopedia jest codziennie, w dni robocze otwarta do późnych godzin wieczornych, więc osoby pracujące nie powinny mieć problemu, aby optymalnie zaplanować wizytę w dogodnym dla siebie terminie.

Leczenie i rehabilitacja

W leczeniu i rehabilitacji pacjentów pomagają doświadczeni lekarze, a sale służące tym celom są klimatyzowane i wyposażone w nowoczesne urządzenia znanych producentów. Na wyróżnienie zasługuje przykładowo jedna z niewielu w Polsce platforma Vertimax V8 EX, która cieszy się uznaniem wielu sportowców, głównie z tego względu, że za jej pomocą można szybko powrócić do pełni formy po doznanych kontuzjach i urazach ćwicząc między innymi zwinność, szybkość i siłę funkcjonalną. Osoby, które preferują ćwiczenia na bieżni, klinika Nowa Ortopedia udostępnia nowoczesną bieżnię Woodway Curve, gdzie prędkość biegacza jest ograniczona jedynie przez siłę jego mięśni.