Biustonosze damskie - jak wyeksponować mały biust?

Bardzo często możemy spotkać się z mylną teorią, że wyłącznie panie obdarzone obfitym biustem mają problemy ze znalezieniem odpowiedniego stanika. Jednak również kobiety drobnych rozmiarów długo szukają rozwiązań, które sprawią, że ich mały biust będzie wyglądał na pełniejszy i bardziej kuszący. Z pomocą bielizny możemy wiele zdziałać, pod warunkiem, że wiemy jak ją wybierać. Jak w takim razie znaleźć odpowiedni damski biustonosz na mały biust?

Biustonosze damskie na niewielki biust

Kobiety obdarzone niewielkim biustem mogą wpaść w prawdziwe kompleksy. Jednak w niektórych sklepach z bielizną łatwo tego uniknąć odwiedzając podstronę, na której znajdziemy biustonosze damskie w mniejszych rozmiarach. Są to sklepy, które troszczą się o każdy biust - niezależnie od rozmiaru. W końcu skóra w tych okolicach jest tak samo wymagająca, bez znaczenia, jakiego rozmiaru są piersi.

Mniejszy biust wbrew pozorom daje większe pole do popisu, jeśli chodzi o jego ekspozycję. Gdy nie chcemy wyglądać zbyt wyzywająco, wystarczy założyć klasyczny damski biustonosz, który nie będzie uwydatniał kształtów. Z kolei, gdy chcemy nadać nieco zmysłowości swojej stylizacji, możemy sięgnąć po nieco bardziej kuszące modele biustonoszy damskich.

Wizualne powiększenie piersi z biustonoszem damskim

Biustonosze damskie push-up to zdecydowany must have damskiej garderoby. Właśnie dzięki niemu kobiety z niewielkim biustem mogą stworzyć niezwykle kuszącą, zmysłową stylizację. Dodatkowe poduszeczki w miseczkach stanika tego typu sprawiają, że biust staje się bardziej uniesiony. Dodatkowo zbierają one piersi, przez co wydają się pełniejsze. Jest to rodzaj biustonosza damskiego doskonale sprawdzającego się pod większe dekolty, gdy wybieramy stylizację na szczególną okazję.

Zachwycaj koronką biustonosza damskiego

Kobiety z mniejszym biustem mogą także pozwolić sobie na brak usztywnień w biustonoszach damskich, których zadaniem jest prawidłowe podtrzymanie piersi i odciążenie kręgosłupa. Mały biust nie powoduje bólów w tym obszarze, tym samym nie musimy zwracać szczególnej uwagi na tę funkcję stanika. To oznacza, że mamy dużo większą dowolność wyboru biustonoszy. Mogliśmy się o tym przekonać, gdy na rynku pojawiły się nowe modele staników - koronkowe biustonosze typu bralette. Sprawdzają się one doskonale w codziennych stylizacjach, jak i wieczorowych. Wybór krojów czy kolorów może przyprawić o zawrót głowy. Jest to jednak typ biustonosza dedykowany mniejszym biustom ze względu na brak podtrzymujących elementów w konstrukcji.