Komendant Miejski Policji w Jaworznie mł. insp. dr Piotr Uwijała serdecznie zaprasza na jaworznickie obchody Święta Policji. Uroczystości odbędą się 28 lipca 2022 r. na Rynku Głównym. Celebrę rozpocznie msza święta w Kolegiacie św. Wojciecha i św. Katarzyny w Jaworznie, a następnie na Rynku Głównym odbędzie się uroczysty apel, w trakcie którego zostaną wręczone odznaczenia, medale oraz akty mianowania na wyższe stopnie.

Komendant Miejski Policji w Jaworznie mł. insp. dr Piotr Uwijała, organizując Miejskie Obchody Święta Policji, przy współudziale Urzędu Miejskiego w Jaworznie  ma zaszczyt zaprosić wszystkich policjantów wraz z rodzinami, emerytów i rencistów policyjnych, pracowników Policji, jak również wszystkich mieszkańców Jaworzna na uroczysty apel,  w trakcie którego zostaną wręczone odznaczenia, medale oraz akty mianowania na wyższe stopnie. Poniżej przedstawiamy program uroczystości:

10.00 – uroczysta Msza Święta w Kolegiacie św. Wojciecha i św. Katarzyny przy ul. Plac Św. Jana 1  w Jaworznie w intencji policjantów i pracowników cywilnych oraz  ich rodzin
11.00 – uroczysty apel: ceremonia wręczenia odznaczeń i aktów mianowania na wyższe stopnie policyjne
12.00 - występ Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach

  • prezentacja stoisk tematycznych
  • pokaz służb oraz sprzętu policyjnego
  • edukacja ,konkursy, gry i zabawy dla najmłodszych

Serdecznie zapraszamy !!!