Dzień Kobiet to miła data dla wszystkich pań, jak również okazja do zauważenia i docenienia ich pracy. W Policji służy coraz więcej kobiet i chociaż mogłoby się wydawać, że to męski zawód, to liczba policjantek systematycznie rośnie. Kobiety w Policji to także pracownicy cywilni - nie noszą munduru, ale ich praca jest równie ważna.

Z okazji Dnia Kobiet w jaworznickiej jednostce odbyło się uroczyste spotkanie dla wszystkich Pań w mundurach oraz pracowników cywilnych. Komendant Miejski Policji w Jaworznie wraz z Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Jaworznie złożyli najserdeczniejsze życzenia oraz wręczyli po symbolicznym kwiatku wszystkim kobietom pracującym w naszej komendzie. Życzyli zdrowia, uśmiechu, wszystkiego, co piękne i dobre. Komendant Miejski Policji jaworznickiej jednostki podkreślił, iż zawód policjanta jest wyzwaniem, które podejmuje coraz więcej pań. Policjantki w codziennej służbie przeprowadzają różnego rodzaju interwencje, począwszy od kontroli drogowych, po zatrzymywanie niebezpiecznych przestępców. Dzień Kobiet był dobrą okazją, aby podziękować paniom za ich ciężką służbę, a pracownikom cywilnym za to, że ich praca jest równie ważna.

Życzymy wszystkim Paniom, aby zawsze szczęśliwie i bezpiecznie docierały do wyznaczonego celu, składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności, aby „Dzień Kobiet” celebrowany był każdego dnia, a uśmiech towarzyszył Wam jak najczęściej.