Koncert uczniów i laureatów PSM w plenerze GEOsfery już w czwartek
Przygotujcie się na muzyczne doznania! Już w czwartek, 23 maja 2024 r. o godz. 16:30, w GEOsferze odbędzie się wyjątkowy koncert uczniów i zaproszonych gości Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Jaworznie im. Grażyny Bacewicz.
  1. Występ laureatów I miejsc konkursu piosenki "Płyń głosie po Rosie".
  2. Różnorodny repertuar muzyczny: soliści, duety, tria, orkiestry.
  3. Piknik z wypiekami i grillowanymi kiełbaskami.
  4. Atrakcje dla dzieci: malowanie twarzy, bańki mydlane.

GEOsfera, znana ze swoich malowniczych plenerów, ponownie gościć będzie wydarzenie, które przyciągnie miłośników muzyki w każdym wieku. Na scenie zaprezentują się laureaci I miejsc konkursu piosenki "Płyń głosie po Rosie", organizowanego przez szkołę. To już 3. edycja tego koncertu, a tegoroczny repertuar zapowiada się naprawdę różnorodnie.

Publiczność może spodziewać się muzyki wokalnej i instrumentalnej w wykonaniu solistów, duetów, triów oraz szkolnych orkiestr: dętej i smyczkowej. Tak szeroki wachlarz wykonawców gwarantuje niezapomniane wrażenia dla każdego uczestnika.

Muzyczna uczta będzie również okazją do wspólnego biesiadowania. Rada Rodziców działająca przy Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Jaworznie zadbała o organizację pikniku. Na miejscu będzie można skosztować zarówno słodkich, jak i słonych wypieków, a także delektować się kiełbaskami z grilla.

W trakcie trwania imprezy przewidziane są także atrakcje dla najmłodszych jak np.: malowanie twarzy czy bańki mydlane. Kto wie, może nawet pojawią się niespodziewane postaci… – zaprasza Dyrekcja i Rada Rodziców Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Jaworznie.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji na spędzenie czwartkowego popołudnia w towarzystwie utalentowanych młodych muzyków i ich gości. Do zobaczenia w GEOsferze!


Na podstawie: Urząd Miejski w Jaworznie