Dzień Dziecka w Szczakowej: Zabawa z Domem Kultury już 3 czerwca

Już niedługo dzieci będą mogły cieszyć się swoim świętem w Domu Kultury im. Zdzisława Krudzielskiego. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się 3 czerwca i dostarczy mnóstwa radości oraz atrakcji zarówno na scenie, jak i na świeżym powietrzu.
- Pokazy talentów grup artystycznych na scenie.
- Plenerowe zabawy i warsztaty artystyczne.
- Modelowanie balonów i zamki dmuchane.
- Finałowa wystawa prac uczestników projektu Misiownia.
Wielkie świętowanie rozpocznie się o godzinie 16.00, kiedy to zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz Domu Kultury wystartuje seria atrakcji. Na scenie pojawią się pokazy talentów, które z pewnością przyciągną uwagę zarówno najmłodszych, jak i dorosłych widzów. Wystąpią maluszki z grup rytmicznych, młodzieżowa grupa teatralna T oraz mażoretki Furia i Fanaberia.
Nie mniej ciekawie zapowiada się program plenerowy. Od godziny 16.00 na terenie wokół Domu Kultury będą dostępne różnorodne zabawy na świeżym powietrzu, warsztaty artystyczne oraz strefa twórczości, gdzie dzieci będą mogły rozwijać swoje zdolności manualne. Nie zabraknie również fotopunktu oraz modelowania balonów, które zawsze cieszą się ogromną popularnością wśród najmłodszych.
Jednym z najbardziej oczekiwanych punktów programu będą zamki dmuchane, które dostarczą mnóstwo frajdy i śmiechu. Dla miłośników popularnej bajki Psi Patrol przygotowano specjalne atrakcje, które z pewnością przyciągną fanów tej serii.
Na zakończenie dnia, uczestnicy będą mogli podziwiać finałową wystawę prac z projektu Misiownia, który przez ostatnie miesiące angażował dzieci w twórcze działania artystyczne. To idealna okazja, aby zobaczyć, jak wiele talentu drzemie w młodych mieszkańcach naszej społeczności.
Warto zarezerwować sobie ten dzień i wspólnie z dziećmi przeżyć niezapomniane chwile pełne radości, kreatywności i zabawy. Dom Kultury im. Zdzisława Krudzielskiego zaprasza wszystkie rodziny do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!
Na podstawie: Miejskie Centrum Kultury w Jaworznie
Ostatnie Artykuły

X Wakacyjny Rajd Nordic Walking na Sosinie połączył ruch i pomaganie

Jak małe firmy z Jaworzna zdobywają klientów w całej Polsce? Cyfrowe kulisy lokalnego biznesu

Jotek został nowym przewodnikiem po Jaworznickiej Karcie Mieszkańca

Jaworzno zagra o siatkarski puchar. Cztery drużyny, dwa dni emocji

Muzeum latem otwiera wystawy w tygodniu, ale weekend zostawia na odpoczynek

Wolne miejsca w szkołach ponadpodstawowych. Ruszyła rekrutacja uzupełniająca

Wołyń w pamięci świadków - w Jaworznie zobaczymy film „Zmarłych pogrzebać”

Szlakiem Bartka po zamkach i dolinie - jubileuszowa wycieczka z Jaworzna

Jaworzno: policjanci i Sanepid pokazali dzieciom, jak uniknąć zagrożeń

Forum Ekonomiczne w Karpaczu wraca z pierwszymi ogłoszonymi gośćmi. To ostatnie dni tańszych zapisów

Na stadionie przy Moniuszki widać postęp. Bieżnia i zaplecze wchodzą w nowy etap

Rajd Polski zmieni trasy autobusów z Jaworzna. Ważne przystanki

Ważne informacje o sytuacjach kryzysowych dostępne w języku migowym

Parada maszyn i folk na Rynku. Tak będą wyglądać dożynki w Jaworznie
Przydatne dane teleadresowe
- Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Jaworznie-Długoszynie - msze, kancelaria, kontakt
- Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie Podwale - kontakt, godziny, informacje
- Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie - kontakt, godziny, zajęcia i bilety
- Parafia Trójcy Przenajświętszej w Jaworznie - kontakt, historia, zasięg
- Parafia św. Elżbiety Węgierskiej w Jaworznie-Szczakowej - msze, kancelaria, sakramenty
- Dom Pomocy Społecznej w Jaworznie - skierowanie, koszty i kontakt
