Strefa kibica na Rynku już od 14 czerwca: zaprasza prezydent Paweł Silbert
Zapraszamy wszystkich mieszkańców do wspólnego kibicowania podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej! Od 14 czerwca do 14 lipca 2024 roku na Rynku będzie działała Strefa Kibica, gdzie każdy będzie mógł poczuć sportowe emocje na żywo.
  1. Strefa Kibica na Rynku czynna przez cały miesiąc.
  2. Transmisje wszystkich meczów na dużym ekranie LED.
  3. Strefa gastronomiczna i miejsca siedzące dla kibiców.
  4. Głosowanie na wybrane mecze na Facebooku MCKiS.

Prezydent Paweł Silbert oraz Miejskie Centrum Kultury w Jaworznie serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców do wspólnego kibicowania podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Strefa Kibica zlokalizowana na Rynku będzie dostępna od 14 czerwca do 14 lipca 2024 roku, oferując możliwość oglądania wszystkich meczów na wielkim ekranie LED o powierzchni 15m².

Na obszarze Strefy Kibica znajdą się wygodne miejsca siedzące, a także specjalnie przygotowana strefa gastronomiczna, gdzie będzie można zakupić przekąski i napoje. Cały teren będzie monitorowany i strzeżony przez ochronę, co zapewni bezpieczeństwo uczestnikom wydarzenia.

Jeżeli dwa mecze będą rozgrywane jednocześnie, mieszkańcy będą mogli zdecydować, który z nich będzie transmitowany na Rynku. Głosowanie odbędzie się na profilu Facebook MCKiS Jaworzno, co pozwoli na interaktywny udział w wydarzeniu.

Nie przegapcie okazji, aby wspólnie kibicować naszej reprezentacji podczas fazy grupowej! Mecze Polaków w Euro 2024 zapowiadają się emocjonująco: Polska zmierzy się z Holandią 16 czerwca o godzinie 15:00 w Hamburgu, z Austrią 21 czerwca o godzinie 18:00 w Berlinie, a z Francją 25 czerwca o godzinie 18:00 w Dortmundzie.

Zapraszamy wszystkich do wspólnego przeżywania sportowych emocji i kibicowania naszej drużynie. Do zobaczenia na Rynku!


Wg inf z: UM Jaworzno