Koncert końcoworoczny w Państwowej Szkole Muzycznej w Jaworznie dziś o 17:00

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Grażyny Bacewicz zaprasza mieszkańców na wyjątkowy Koncert Końcoworoczny. To wydarzenie zaplanowano na wtorek, 18 czerwca o godz. 17:00 w Młodzieżowym Domu Kultury im. Jaworzniaków.

  1. Koncert odbędzie się 18 czerwca o godz. 17:00.
  2. Wystąpią soliści, zespoły kameralne, chór i orkiestry.
  3. Koncert poprowadzą dyrektorzy: Elżbieta Kapel, Małgorzata Basiuk i Adam Warmus.
  4. Organizatorzy przygotowali specjalną niespodziankę.

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Grażyny Bacewicz przygotowała dla mieszkańców niezwykłe muzyczne święto. W programie znajdą się występy solistów, laureatów licznych konkursów muzycznych. To doskonała okazja, by zobaczyć i posłuchać młodych, utalentowanych muzyków.

Publiczność będzie mogła podziwiać zespoły kameralne oraz chór, który poprowadzi dyrektor Elżbieta Kapel. Warto również zwrócić uwagę na występ orkiestry smyczkowej pod batutą dyrektor Małgorzaty Basiuk oraz orkiestry dętej kierowanej przez dyrektora Adama Warmusa.

Organizatorzy tego wydarzenia zadbali o różnorodny program, który z pewnością zadowoli gusta wszystkich melomanów. Muzyczne doznania wzbogacą także niespodzianki przygotowane przez pedagogów, którzy na co dzień dbają o rozwój młodych artystów.

To wydarzenie zapowiada się jako wieczór pełen emocji i wrażeń. Każdy, kto ceni dobrą muzykę i chce spędzić czas w wspaniałej atmosferze, powinien zarezerwować sobie ten termin.


Źródło: Urząd Miejski Jaworzno