Wielki finał Dziecięcej Ligi Mistrzów w piłce nożnej już w sobotę
Zapraszamy wszystkich mieszkańców na wyjątkowe sportowe wydarzenie – Wielki Finał II Jaworznickiej Dziecięcej Ligi Mistrzów w Piłce Nożnej! Spędźcie sobotnie przedpołudnie na Stadionie Miejskim przy ul. Krakowskiej 8, wspierając młodych piłkarzy.
  1. Data i miejsce: 22 czerwca 2024 r., Stadion Miejski przy ul. Krakowskiej 8
  2. Godzina: 10:00 – 13:00
  3. Atrakcje: mecze finałowe, piknik sportowy, zabawy dla dzieci
  4. Honorowy patronat: Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert

W sobotę, 22 czerwca 2024 roku, w godzinach 10:00 – 13:00, Stadion Miejski przy ul. Krakowskiej 8 stanie się areną pełną sportowych emocji. To właśnie tam odbędzie się Wielki Finał II Jaworznickiej Dziecięcej Ligi Mistrzów w Piłce Nożnej.

Na uczestników czekają nie tylko ekscytujące mecze młodych piłkarzy, ale również rodzinny piknik sportowy z licznymi atrakcjami. Dzieci będą mogły skorzystać z bezpłatnych dmuchańców oraz wziąć udział w różnorodnych zabawach. Dla miłośników piłki nożnej przygotowano specjalne atrakcje na płycie stadionu.

Na miejscu dostępna będzie także strefa gastronomiczna, gdzie będzie można zakupić różnorodne przekąski i napoje, aby umilić sobie czas spędzony na kibicowaniu. To doskonała okazja, aby spędzić czas w gronie rodziny i przyjaciół, wspierając młodych sportowców w ich walce o zwycięstwo.

Wydarzenie odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna, Pawła Silberta. Cały projekt został zainicjowany przez Zastępcę Prezydenta, Łukasza Kolarczyka, co dodaje mu jeszcze większego prestiżu.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do wspólnego świętowania sportowych sukcesów najmłodszych. Widzimy się na stadionie w najbliższą sobotę!


Według informacji z: UM Jaworzno