Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Jaworzno

Zespół do Spraw Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie poszukuje świadków wyszczególnionych zdarzeń drogowych, które miały miejsce w ostatnim czasie na terenie miasta. We wszystkim przypadkach sprawca odjechał z miejsca zdarzenia. Osoby, które posiadają informacje dotyczące zdarzeń proszone są o kontakt telefoniczny z prowadzącym postępowanie sierż. szt. Dominikiem Białasem pod nr tel. 32 61 83 363 lub 32 61 83 200.

  • 04.12.2017 r. ok. godz. 16.00 na ul. Jana Pawła II skrzyżowanie z ul. Olszewskiego kierunek Chrzanów, miało miejsce zdarzenie drogowe w wyniku którego pojazd marki VW Golf III koloru czerwonego najechał na tył pojazdu Vw Golf V, a następnie się oddalił się z miejsca.
  • 17.12.2017 r. ok. godz. 23.50 na parkingu przy markecie Carrefour przy ul. Wojska Polskiego, doszło do uszkodzenia zaparkowanego pojazdu Renault przez inny pojazd.

  • 08.01.2018 r. ok. godz. 14.20 na ul. E. Plater przy posesji 22, miało miejsce zdarzenie drogowe w wyniku którego, pojazd marki Audi A4 koloru ciemno stalowego o początkowych nr rej. ST….., najechał na bok pojazdu Citroen po czym oddalił się z miejsca.


Dodaj komentarz

Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież