Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Jaworzno

Do szpitala trafił 62-letni mieszkaniec Jaworzna, który wczoraj wieczorem wszedł wprost pod koła jadącej ul. Młyńską skody. Mężczyznę z obrażeniami ciała pogotowie zabrało do szpitala. Szczegóły tego wypadku oraz jego przyczynę ustalają jaworzniccy policjanci.

W środę około godz. 19.15 dyżurny jaworznickiej komendy otrzymał zgłoszenie telefoniczne o wypadku drogowym na ul. Młyńskiej. Natychmiast na miejsce zdarzenia skierowany został patrol ruchu drogowego, który zabezpieczył miejsce zdarzenia i udzielił pomocy przedmedycznej rannemu 62-letniemu mężczyźnie.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 62-latek wtargnął na jezdnię bezpośrednio przed jadący samochód skoda. Obecni na miejscu świadkowie wypadku zeznali, że 28-letni kierowca skody nie miał możliwości uniknięcia zdarzenia. Potrącony mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. W jego organizmie stwierdzono 1,7 promila alkoholu. Na miejscu wypadku prowadzone były czynności w celu wyjaśnienia, jak doszło do tego zdarzenia. Mundurowi ustalili, że kierowca samochodu był trzeźwy.

Funkcjonariusze apelują o zachowanie ostrożności na drogach. Nasze nieodpowiedzialne zachowanie może spowodować czyjąś tragedię.

Zdjęcia: Informacje Drogowe Jaworzno i Okolice

  • Miejsce wypadku drogowego
  • Miejsce potrącenia pieszego przez kierowcę skody
  • Miejsce zdarzenia drogowego

Dodaj komentarz

Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież