Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Jaworzno

Wypadki drogowe, kradzieże, pobicia, interwencje publiczne i domowe, to codzienna ciężka służba jaworznickich stróżów prawa. Przedstawiamy wybrane zdarzenia z minionego tygodnia.

 

2018-02-01

Dyżurny KMP Jaworzno otrzymał zgłoszenie, o ujawnieniu martwych ptaków na ul. Kalinowej, które najprawdopodobniej zostały otrute karmą znajdującą się w rejonie bloku. Policjanci na miejscu wykonali niezbędne czynności. Ptaki i ziarno zabezpieczono do badań toksykologicznych.

 

2018-02-02

Na ul. Grunwaldzkiej 142 kierujący pojazdem Hyundai 70- letni mieszkaniec Chrzanowa na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił dwie osoby. Poszkodowani to mieszkańcy Jaworzna w wieku 44 i 64 lata, zostali oni przetransportowani do szpitala z poważnymi obrażeniami ciała. Starszego mężczyzny nie udało się uratować.

 

2018-02-03

Patrol kryminalnych w dzielnicy Szczakowa dokonał zatrzymania 25-letniego mieszkańca Jaworzna, u którego podczas wykonywania czynności służbowych ujawniono i zabezpieczono 34gr marihuany. Postępowanie prowadzi KMP Jaworzno.

 

2018-02-04

Policjanci prewencji zatrzymali dwóch mieszkańców Jaworzna, którzy po uprzednim uderzeniu kierowcy taksówki dokonali kradzieży kasy fiskalnej. W trakcie czynności służbowych jeden z mężczyzn słownie znieważył interweniujących funkcjonariuszy. Postępowanie prowadzi KMP Jaworzno.

 

2018-02-05

Na ul. Martyniaków patrol drogówki zatrzymał Fiata Ducato, którego kierujący jechał w stanie nietrzeźwym  1,84 promila. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że nie posiada on uprawnień do kierowania pojazdami.

 

2018-02-05

Zgłosiła 49-letnia mieszkanka Jaworzna, że z parkingu przy ul. Piłsudskiego skradzono samochód marki Fiat Seicento. Postępowanie prowadzi KMP Jaworzno.

 


Dodaj komentarz

Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież