Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Jaworzno

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj nad ranem na ulicy Ciężkowickiej. Czołowo zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Trzy osoby trafiły do szpitala. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności wypadku.

Wiadomość o wypadku drogowym dyżurny policji odebrał przed godziną 6:00. Na miejsce niezwłocznie skierowany został patrol policji. Mundurowi ustalili, że samochód osobowy marki peugeot, kierowany przez 23-letnią kobietę, zderzył się czołowo z jadącą z naprzeciwka skodą, którą poruszał się 58-letni mężczyzna oraz jego 32-letni syn. W wyniku wypadku, osoby biorące udział w zdarzeniu z obrażeniami trafiły do szpitala. Na miejscu pracowali policjanci ruchu drogowego oraz technik kryminalistyki. Policjanci ustalili, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Droga była zablokowana przez 1,5 godziny.
Prowadzone postępowanie w Komendzie Miejskiej Policji w Jaworznie wykaże przyczyny i okoliczności zdarzenia drogowego.

  • Policjanci pracujący na miejscu wypadku
  • Służby ratunkowe obecne na miejscu zdarzenia
  • Policjanci i strażacy w trakcie usuwania skutków zdarzenia

Dodaj komentarz

Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież