Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Jaworzno

W ramach „Bezpiecznych wakacji” jaworzniccy policjanci organizują spotkania z dziećmi i młodzieżą spędzającymi letni wypoczynek w mieście. Tym razem odwiedzili maluchy z Przedszkola Wesołe Przedszkolaki w Jaworznie. Tematem przewodnim było jak bezpiecznie spędzić wakacje.

Profilaktyk sierż. Anna Tyma-Świerczyńska wspólnie z dzielnicowymi st. sierż. Marcinem Pietrasem oraz sierż. sztab. Rafałem Zdebikiem z jaworznickiej komendy odwiedzili przedszkolaków z Przedszkola Wesołe Przedszkolaki przy ul. Inwalidów Wojennych 4
w Jaworznie. Najmłodsi byli edukowani i przestrzegani w zakresie tego, jak powinni zachowywać się nad wodą i na podwórku, co mają robić, kiedy nieznajoma osoba częstuje je słodyczami lub proponuje wspólną zabawę. Mundurowi zwracali również uwagę na konieczność prawidłowego zachowania podczas poruszania się po drogach, zarówno przez pieszych, jak i rowerzystów. Podczas spotkania promowany został konkurs pn. „Artystyczny Przewodnik” w ramach akcji informacyjno-edukacyjnej „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

  • Wesołe Przedszkolaki
  • umundurowany dzielnicowy w masce z dziećmi
  • Umundurowany policjant w masce pokazuje dzieciom radiowóz