Urząd Miejski w Jaworznie krócej pracuje w Wielki Piątek
Zbliża się Wielki Piątek, a z nim zmiany w godzinach pracy Urzędu Miejskiego. Mieszkańcy planujący załatwienie spraw urzędowych powinni zwrócić uwagę na skrócony czas pracy urzędu oraz dostępność poszczególnych wydziałów. To ważna informacja dla wszystkich, którzy chcą zorganizować sobie ten dzień bez niepotrzebnego stresu.
  1. W Wielki Piątek urząd będzie otwarty od 7:00 do 12:00.
  2. Kasa przyjmie płatności wyłącznie bezgotówkowe do godziny 11:30.
  3. Wszelkie kontakty i zapytania można kierować do urzędu telefonicznie lub mailowo.
  4. Specjalne numery telefonów zostały przydzielone dla poszczególnych wydziałów, by ułatwić mieszkańcom załatwianie spraw.

Z okazji nadchodzącego Wielkiego Piątku, 29 marca 2024 roku, Urząd Miejski będzie funkcjonował w ograniczonych godzinach. Rano, od 7:00, mieszkańcy będą mieli możliwość załatwienia pilnych spraw, jednakże wszelkie działania muszą zostać zakończone do południa, kiedy to urząd zamknie swoje podwoje. Ta zmiana wynika z obchodów świątecznych i jest wprowadzona w celu umożliwienia pracownikom oraz mieszkańcom spędzenia tego czasu z najbliższymi.

Warto zaznaczyć, że kasa urzędu, położona przy ulicy Grunwaldzkiej, będzie przyjmować mieszkańców do 11:30, oferując możliwość regulowania opłat jedynie w formie bezgotówkowej. To ważna informacja dla tych, którzy planują uiścić wszelkie należności bezpośrednio przed weekendem.

W związku z powyższym, urząd apeluje do mieszkańców o zaplanowanie wizyt z wyprzedzeniem oraz wyrozumiałość co do ograniczonego czasu pracy. Pracownicy urzędu będą do dyspozycji mieszkańców, gotowi służyć pomocą i udzielać niezbędnych informacji. W przypadku pytań lub wątpliwości, mieszkańcy mogą kontaktować się z urzędem zarówno telefonicznie, jak i mailowo, korzystając z ogólnodostępnych numerów telefonów oraz adresów e-mail, przypisanych do konkretnych wydziałów i biur.

W tym szczególnym okresie, kiedy czas wydaje się płynąć nieco inaczej, warto pamiętać o tych zmianach i dostosować do nich swoje plany. Odpowiednie przygotowanie i wcześniejsze załatwienie spraw urzędowych pozwoli na spokojne przeżycie długiego weekendu, bez konieczności martwienia się o nierozwiązane kwestie. Urząd Miejski, mimo skróconego czasu pracy, jest gotów wspierać mieszkańców w tym wyjątkowym okresie.


Na podst. Urząd Miejski w Jaworznie