Konkurs plastyczny dla uczniów: Moja rowerowa przygoda
Zapraszamy wszystkie dzieci z Jaworzna do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Moja rowerowa przygoda”. To doskonała okazja, aby pokazać swoje talenty artystyczne i podzielić się rowerowymi historiami.
  1. Konkurs dla uczniów klas I-VIII
  2. Termin zgłaszania prac: do 17 czerwca 2024 r.
  3. Wymagania: praca na formacie A4, dowolna technika
  4. Atrakcyjne nagrody dla najlepszych prac

Wydział Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Jaworznie ogłosił konkurs plastyczny skierowany do uczniów szkół podstawowych. Tematem jest „Moja rowerowa przygoda”, a uczestnicy mają za zadanie przedstawić swoje rowerowe doświadczenia związane z naszym miastem.

Konkurs ma na celu rozwijanie twórczej aktywności plastycznej, pobudzanie wyobraźni oraz zachęcanie do kreatywnego myślenia. Jest to także doskonała okazja, by promować zdrowy styl życia i zachęcić dzieci do aktywności fizycznej poprzez sztukę. W ten sposób młodzi mieszkańcy mogą jeszcze lepiej poznać rowerowe trasy i atrakcje Jaworzna.

Prace konkursowe powinny przedstawiać osobiste przygody związane z jazdą na rowerze, takie jak ulubione trasy, charakterystyczne miejsca w mieście czy wyjątkowe momenty spędzone na dwóch kółkach. Każdy uczestnik może zgłosić jedną pracę wykonaną dowolną techniką plastyczną na papierze formatu A4.

Wszystkie prace konkursowe muszą być dostarczone do punktu informacyjnego Urzędu Miejskiego w Jaworznie (bud. A, ul. Grunwaldzka 33) do dnia 17 czerwca 2024 roku. Prace powinny być podpisane i zawierać dane ucznia, nauczyciela, zgodę opiekuna, nazwę szkoły oraz dane kontaktowe.

Organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody, które z pewnością ucieszą młodych artystów. Gorąco zachęcamy do udziału i pokazania swoich zdolności plastycznych oraz pasji do jazdy na rowerze!

W przypadku pytań, prosimy o kontakt z Wydziałem Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Jaworznie, ul. Grunwaldzka 33, tel. +48 (32) 61 81 583, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!


Na podstawie: Urząd Miejski Jaworzno