Festiwal Orkiestr Dętych w Jaworznie już dziś o 16:00 na Plantach
Zbliża się druga edycja Festiwalu Orkiestr Dętych, która odbędzie się na malowniczych Plantach. Organizatorzy zapowiadają wyjątkowe muzyczne wrażenia, które na pewno przyciągną zarówno miłośników klasyki, jak i popularnych melodii. To wielkie święto muzyki rozpocznie się już jutro o godzinie 16:00.

Muzyczne święto na Plantach

Już jutro, 28 czerwca, mieszkańcy będą mieli okazję uczestniczyć w drugiej edycji Festiwalu Orkiestr Dętych. Wydarzenie to organizowane jest przez Prezydenta Miasta Pawła Silberta oraz Miejskie Centrum Kultury i Sportu. Festiwal rozpocznie się o godzinie 16:00 na Plantach, które tego dnia zamienią się w tętniącą życiem przestrzeń pełną muzyki i radości.

Różnorodny repertuar orkiestr

Festiwal Orkiestr Dętych to niepowtarzalna okazja, by posłuchać zespołów z różnych miast, które zaprezentują szeroki repertuar. W programie znajdą się zarówno utwory klasyczne, jak i popularne melodie, które zadowolą gusta każdego słuchacza. Orkiestry wprowadzą uczestników w świat różnorodnych brzmień, które z pewnością stworzą niezapomnianą atmosferę.

Organizatorzy wydarzenia

Za organizację tego wyjątkowego festiwalu odpowiadają Urząd Miejski oraz Miejskie Centrum Kultury i Sportu. Współorganizatorem jest również Orkiestra Dęta Zakładu Górniczego Sobieski. Dzięki ich wspólnym wysiłkom, mieszkańcy będą mogli cieszyć się niezwykłym muzycznym wydarzeniem w otoczeniu przepięknych Plant.

Muzyka w otoczeniu zieleni

Jaworznickie Planty, znane ze swojego piękna i przestronności, staną się miejscem pełnym muzyki i radości. Na świeżym powietrzu, w otoczeniu bujnej zieleni, każdy będzie mógł cieszyć się dźwiękami instrumentów dętych. To doskonała okazja, by spędzić piątkowe popołudnie z rodziną i przyjaciółmi, delektując się muzyką na żywo.

Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia! Festiwal Orkiestr Dętych to doskonała propozycja na kulturalne rozpoczęcie weekendu. Spotkajmy się jutro na Plantach!


Na podst. UM Jaworzno