Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Jaworzno

Energetyków ezdj

MZDiM przygotowuje się do wprowadzenia na ul. Energetyków zmian w organizacji ruchu. Od 1 marca nie będzie już możliwe zatrzymywanie się pojazdów wzdłuż tej ulicy. Zakazem objęty zostanie cały przebieg ul. Energetyków (od skrzyżowania z ul. Wojska Polskiego do połączenia z drogami zarządzanymi przez Tauron), oraz odcinek od skrzyżowania od połączenia w stronę ul. Martyniaków, do drugiego zjazdu przy bloku mieszkalnym.

Działania te podjęte zostały w odpowiedzi na wnioski Mieszkańców, zgłaszających do MZDiM uwagi odnośnie dużych utrudnień, spowodowanych zastawianiem pojazdami jezdni, chodników, a nawet zatoki przystankowej.

Nowa organizacja ruchu ma uporządkować sytuację parkingową w tym rejonie, dlatego prosimy o stosowanie się do oznakowania, które obowiązywać będzie od 1 marca.

Poniżej publikujemy mapkę poglądową obszaru, na którym mają zostać wprowadzone zmiany oraz kopie pism informujących o nowej organizacji ruchu, skierowanych do firm zlokalizowanych w okolicy.

ul. Energetyków

ul. Energetyków

Energetyków Energetyków2


Dodaj komentarz

Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież