Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Jaworzno

Policyjni wywiadowcy zatrzymali wczoraj 24-letniego mieszkańca miasta, który jeździł samochodem na podwójnym gazie. Ponadto w trakcie kontroli funkcjonariusze znaleźli przy nim kilka porcji marihuany. Za to przestępstwo zatrzymanemu może grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj po południu policjanci, patrolując dzielnicę Szczakowa, zatrzymali do rutynowej kontroli samochód audi. Od 24-letniego kierowcy wyczuwalny był zapach alkoholu. Badanie alkomatem potwierdziło, że kierowca był nietrzeźwy, wskazując ponad 1 promil alkoholu. Podczas kontroli okazało się także, że kierowca nie posiada prawa jazdy oraz dokumentów samochodu. W związku z tym kierowca trafił do komendy, a jego audi na parking strzeżony. Aby tego było jeszcze mało, w trakcie przeszukania kierowcy policjanci znaleźli schowane w bieliźnie narkotyki. Wstępne badania wskazały, iż jest to marihuana. Jaworznianin noc spędził w areszcie. Dziś śledczy postawili mu zarzuty, do których się przyznał.

 Teraz przed sądem 24-latek odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości i posiadanie narkotyków.   


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.